KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783629

nr 1678 3629

Oidentifierad konstnär. Signerad G Lindh, Pojkar och eka. Omkring 1900, Olja på duk, 96x147 cm, yttermått inklusive ram: 140x190 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 10 februari 2025
kl 20:42:17